GÖLLER – VADİLER (GV) 8 GÜN
 
1.Gün:(Pazar)
Trabzon Havaalanında 9,30 da buluşma sonrasında Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz. Daha sonra Memiş Ağa konağını görüp Sürmene'nin pidesini tatmak üzere Bozo'ya gidiyoruz . Solakı deresi üzerinde Kiremitli Köprüyü fotoğraflayıp Uzungöl'e varıyoruz. Geceleme İnan Tesisleri .Akşam yemeğinde tereyağında kızarmış alabalık ve yöresel yemeklerle tanışıyoruz.
  
2.Gün:(Pazartesi)
Bu gün Uzungöl'ü besleyen dere boyunca güneye ilerleyip Demirkapı köyüne çıkıyoruz. Haldizen yaylasında bulunan Balıklı göl ve Aygır Göllerini gezip öğle yemeğimizde burada mangal keyfi yapıyoruz.Geceleme İkizdere vadisinde.
  
3.Gün:(Salı)
Sabah kahvaltı sonrasında sırasıyla Ovit Geçidi (2460 Mt) ve Aksu Göllerini ziyaret edip daha sonra Moryayla yedi gölleri gezip otelimize yerleşiyoruz.
  
4.Gün: (Çarşamba)
Kahvaltı ertesinde İspir'e hareket ve kale gezisi . Çoruh vadisi boyunca ilerlerken Tekkale , Dört Kilise , İşhan Kiliselerini ziyaret ediyoruz.Öğle yemeği Yusufeli'nde. Akşam Mehmet'in Barhal Kilisesi'ne komşu pansiyonunda konaklayıp ev mutfağında yapılmış lezzetlerini tadıyoruz.
  
5.Gün:(Perşembe)
Bu gün programımızda Cehennem Kanyonu ve Şavşat Karagöl gezileri var. Akşam doğa harikası Machael Milli Parkına varıp otelimize yerleşiyoruz.
  
6.Gün:(Cuma)
Machael Trekking.
  
7.Gün:(Cumartesi)
Dönüş yolunda başka bir doğa harikası Borçka Karagöl'e uğruyoruz.Daha sonra Çoruh Vadisi üzerinde kurulan dünyanın 4. yüksek barajı olan Derindere barajı ve Borçka Barajlarını görüp , Cankurtaran geçidini aşıyoruz, Öğle yemeğimizde Çayeli'nin Meşhur Kurufasulyesini tadıyoruz.Trabzon'a varış.
  
8.Gün:(Pazar)
Sabah kahvaltısı sonrasında Altındere Milli Parkına hareket.Burada Sümela Manastırını gezip öğle yemeği için Coşandere Tesislerine geliyoruz. Daha sonrasında Trabzon şehir turu , Gülbaharhatun Camii , Fatih Camii , Surlar , Kızlar Manastırı ,Şehir müzesi , Rus Pazarı. Boztepe'de gün batımı. Akşam yemeğimizde Akçaabat'ın meşhur köftesini tadıp akşam uçağı için havaalanına transfer. Hizmetlerimizin sonu.
  
 
Tur Tarihleri  
   
     
 
  Konaklama Öğle Akşam
1.Gün:(Pazar) İnan ( O ) Bozo Otel
2.Gün:(Pazartesi) Genesis ( O ) Mangal Otel
3.Gün:(Salı) Genesis ( O ) Kumanya Otel
4.Gün: (Çarşamba) Pansiyon (P) Yusufeli Pansiyon
5.Gün:(Perşembe) Maçahel ( P ) Şavşat Pansiyon
6.Gün:(Cuma) Maçahel ( P ) Kumanya Pansiyon
7.Gün:(Cumartesi) Trabzon ( O ) Kurufasülye Otel
8.Gün:(Pazar) ----- Coşandere Akçaabat
       
 
     
Geziye Dahil Hizmetlerimiz  
Toplam 7 gece/8 gün tam pansiyon konaklama , transferler , rehberlik hizmetleri , ören yerleri giriş ücretleri.
     
Hariç Hizmetlerimiz  
Seyahat sigortası, ekstra harcamalar hariç.
     
Program Değişikliği  
Bölgemizin iklim koşullarını göz önünde bulundurduğumuzda Rehberimiz program günlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
     
Önerimiz  

Yapı Kredi Bankası WORLD kart ve İş Bankası MAXIMUM kartlarına taksit imkanı

     
Gezi Ücreti  

     
Ödeme Seçenekleri  

Yapı Kredi Bankası WORLD kart ve İş Bankası MAXIMUM kartlarına taksit imkanı

     
Daha Sonraki Kayıtlarda  

     
NOT  

     
         

 
 
 
İskenderpaşa Mah. Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:1/AA Ortahisar - TRABZON - Telefon : +90 462 326 31 91